Jak suknia ślubna? Trendy 2019/2020

Ślub i wesele na łonie natury, w parkach, w malowniczych ruinach zamków, w eleganckich odrestaurowanych pałacykach, czy rustykalnych folwarkach to od kilku lat najgorętszy trend wśród polskich młodych par. Zmiany w przepisach, które ułatwiły zorganizowanie ceremonii poza siedzibą urzędu stanu cywilnego polscy wedding plannerzy powitali z entuzjazmem.

Otworzyła się dzięki temu furtka do zorganizowania ceremonii marzeń, jak z obrazka. Ma to też swoje względy praktyczne – obie części zaślubin odbywają się w tym samym miejscu, odpadają zatem problemy z logistyką – transportem gości, prezentów, kwiatów. Naturalnie trend ten miał również wpływ na to, jak wygląda dziś moda ślubna. Panny młode coraz częściej odchodzą od sztywnych stylizacji na bezę, czy królewnę, idąc w kierunku artystycznego nieładu, czyli boho.

Jest to jednak nieład pozorny, bo precyzyjnie zaplanowany po najmniejszy szczegół. Powłóczyste suknie ślubne – www.annakara.com , zdobione raczej koronkami i falbanami niż cekinami i perłami doskonale komponują się z zielonym i naturalnym otoczeniem. Trend nie ominął też fryzur, w niepamięć poszły sztywno lakierowane koki, ustępując miejsca delikatnym falom i splotom przypominającym uczesane przez wiatr fryzury festiwalowe. W podobnym kierunku idą również dodatki – najmodniejsze kwietne kompozycje ślubne przypominają bukiety kwiatów łąkowych, często zawierają też zioła. Dziewczęcość i radosna beztroska to cechy dzisiejszej mody ślubnej. Trend odmładza i nadaje lekkości stylizacji każdej panny młodej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *