Jaka sukienka ślubna dla kobiety w ciąży?

Jeśli zdecydowałyśmy się stanąć na ślubnym kobiercu głównie z tego powodu, że spodziewamy się dziecka i nie chcemy go urodzić jako single, prawdopodobnie nie mamy pojęcia, w co się ubrać w tym bardzo ważnym dla nas dniu. Nasz brzuszek jest coraz większy, a ciało robi się opuchnięte i wyglądamy tak, jak gdybyśmy ważyły przynajmniej te kilkanaście kilogramów więcej. Suknie ślubne, podobnie jak wszystkie inne kreacje, mogą na szczęście ukrywać nasze mankamenty i podkreślać te najważniejsze walory sylwetki. Dopasujmy je do swojej aktualnej figury, by czuć się w nich naprawdę świetnie.

W jaki sposób możemy ukryć większy brzuszek? Na pewno przy pomocy rozkloszowanych sukienek. Nie będą one jednak rozszerzać się od bioder, tak jak zwykle to bywa. Tego typu kreacja jedynie zaakcentowałaby nas brzuszek. Sprawiłaby, że każdy zwróciłby na niego uwagę, a nie o to nam chodzi. Postawmy więc na kreację odcinaną od talii lub rozszerzaną od miejsca występującego tuż pod biustem. Spora warstwa delikatnego materiału ukryje każdą naszą fałdkę i brzuszek, pozwalając nam także na większą swobodę. Nic nie będzie nas opinać, odczujemy podwyższony komfort i będziemy mogły spokojnie przejść przez ten ważny dla nas dzień. Później zaczniemy szaleć na parkiecie, czując się naprawdę świetnie.

Niezależnie od tego, czy wybieramy suknie na ślub cywilny czy suknie do ślubu kościelnego, jeśli właśnie jesteśmy w ciąży, musimy skupić się na dobraniu kreacji dopasowanej do naszej sylwetki. Ukryjmy swoje mankamenty i podkreślmy główne atuty. Poczujmy się świetnie w swoim ciele!

Oznaczone ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *